Pokud k nám zavítáte, můžete se ubytovat v některém z hotelů nebo penzionů přímo v Netolicích.
HOTEL RYCHTA ***
Staré město 131, Netolice (ukázat na mapě)
Hotel Rychta navazuje na dlouhou tradici pohostinství, která se datuje od konce 19. století. Jde o tříhvězdičkový hotel umístěný přímo v centru Netolic, který poskytuje ubytování v 19 pokojích s kapacitou 46 lůžek a 11 přistýlek. Všechny pokoje jsou standardně a pohodlně vybaveny a mají vlastní sociální zařízení.
Stravování je rovnež v hotelu, ve stylové a prostorné restauraci, v léte na venkovní zahrádce a zahrádce ve dvoře pro hotelové hosty. Město Netolice a jeho okolí patří k vyhledávaným turistickým cílum. Četné historické památky, možnost sportovního vyžití, nádherná jihočeská příroda s rybníky a blízkost hornaté Šumavy, to všechno najdete ve zdejším kraji.
www.hotelrychta.com
Telefon pro rezervace: +420 222 539 539


V létě můžete využít možnosti campovat na Podroužku.
AUTOCAMP PODROUŽEK
(ukázat na mapě)
Autocamp Podroužek je přibližně 1 km od jihočeského města Netolice v předhůří Šumavy, 25 km od Českých Budějovic. Kemp leží u rybníku Podroužek (rozloha 30 hektarů), kde je v létě možnost koupání a vodních sportů. Rozloha kempu je 3 hektary. Nabízí ubytování v různých typech chat a ubytovně (celková kapacita je 130 lůžek) a velký prostor pro karavany (20 přípojek) a stany. Chaty typu Irena, Gisela a Šumavanka mají vlastní umývárnu s WC a kuchyňský kout, vybavený nádobím, chladničkou a sporákem nebo vařičem. Pro sprchování teplou vodou mohou hosté využít sociálního zázemí kempu, které má velmi dobrý standard a hlavní část i bezbariérový přístup. Dále je k dispozici i klubovna s TV, místnost pro stolní tenis, kuchyňka a chladicí boxy. Téměř celá plocha kempu je pokryta WiFi signálem, připojení poskytujeme bezplatně. V prostorách kempu jsou vyhrazená místa pro ohniště. Rekonstruovaná ubytovna má vlastní sociální zázemí, kuchyňku a chladničky.
Autokemp je i výchozím místem na řadu cyklotras, které vedou po cyklostezkách. Trasy vedou přirozene zvlněným terénem bez extrémních převýšení, povrch řady tras byl před dvěma lety renovován a nabízí se tedy jízda po kvalitním povrchu a příjemné cyklistické zážitky.
Dále je v kempu možnost koupání, možnost zapůjčení člunu na projížďky po rozlehlém rybníku, krásné trasy pro pěší turistiku, houbaření, je možné i zařídit si povolení k rybolovu.
Pro sportovní aktivity je možné si pronajmout sportoviště ve sportovním areálu místní TJ Netolice 1892 ve městě, kde jsou tři tenisové kurty, dva volejbalové kurty, fotbalové hřiště, atletická dráha, skatepark a sportovní hala se dvěma tělocvičnami 18 x 36 m a 15 x 12 m. Ve sportovní hale je i ubytovna s kapacitou cca 40 lůžek a klubovnou s kychyňkou, po dohodě je možné využít i klubovnu fotbalového oddílu na tribuně u sportovní haly s kapacitou 35 míst, která je provozována formou restauračního zařízení.

www.autocamp-podrouzek.cz
Telefon pro rezervace: +420 606 793 430


Jízdárna Grejnarov dále nabízí možnost stanování přímo v areálu za poplatek 100,- Kč/osoba/den. Do poplatku spadá využití areálu včetně sociálního zařízení a parkování, psy u nás můžete mít s sebou zdarma.

Do budoucna plánujeme ubytování přímo v areálu jízdárny Grejnarov.